مقاله آموزشی آشنایی با ورزش كاراته

مقاله آموزشی آشنایی با ورزش كاراته

مقاله آموزشی آشنایی با ورزش كاراته

دسته: علوم تربیتی

بازدید: 6 بار

فرمت فایل: doc

حجم فایل: 220 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 28

فرمت فایل DOC مایکروسافت ورد داکیومنت ( قابل ویرایش ) چکیدهكلمه ژاپنى «كارا» به معنى خالى و «te» یعنى دست است این هنر رزمى كه (karatedo) نام دارد به معناى روش استفاده از دستان خالى است و براساس اصول دفاع شخصى طراحى شده است نخستین بار كاراته در جزیره Okinawa توسط روستاییانى كه طبق قوانین حاكم اجازه استفاده از سلاح (براى دفاع از خود) را نداشت

قیمت فایل فقط 15,400 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

چکیده:

كلمه ژاپنى «كارا» به معنى خالى و «te» یعنى دست است این هنر رزمى كه (karate-do) نام دارد به معناى روش استفاده از دستان خالى است و براساس اصول دفاع شخصى طراحى شده است.
نخستین بار كاراته در جزیره Okinawa توسط روستاییانى كه طبق قوانین حاكم اجازه استفاده از سلاح (براى دفاع از خود) را نداشتند شكل گرفت و متولد شد. آن ها با الهام از هنر جنگى قدیمى در چین توانستند شیوه اى جدید به وجود آورند و به عوض در دست گرفتن اسلحه از دست ها و پاهایشان استفاده كردند.
كم كم با عدم نیاز به استفاده از این روش براى دفاع از خود، این وسیله دفاعى تبدیل به یك «هنر» شد و آن را هنر یا ورزش رزمى نامیدند و به گوشه گوشه جهان رسید و در حال حاضر چندین سبك مهم كاراته در دنیا اجرا مى شود.

قیمت فایل فقط 15,400 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

برچسب ها : مقاله آموزشی آشنایی با ورزش كاراته , مقاله , خرید مقاله , دانلود مقاله , دانلود و خرید مقاله , مقاله آماده , خرید مقاله آماده , دانلود و خرید مقاله آماده

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
محصولات پر فروش

دسته بندی محصولات

بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی